The Cappa

LİPARİS RESORT HOTEL ile
Akdeniz’in Maviliğinde Lüksün Keyfini Çıkarın

Liparis Resort Hotel&Spa Akdeniz'in en güzel koyunda yer alan lüks bir oteldir. Açık ve kapalı yüzme havuzları, Akdeniz ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranı, otel restoranı ve barı, spa, türk hamamı ve fitness merkezi ile toplantı ve etkinlik olanakları dahil olmak üzere otelimizin benzersiz olanaklarından yararlanabilirsiniz. Mavi Bayraklı kendine ait 800 metrelik plajı, çevresindeki tarihi yerlere yakınlığı ile keyifli bir tatil imkanı sağlarken, huzuru ve konforu birlikte hissedeceksiniz. Liparis Resort Hotel& Spa'da sizleri doğal güzelliklerin ortasında saklı bir cennet beklemektedir.

VİZYON:
Sürekli gelişme anlayışı içerisinde, yüksek seviyede misafir memnuniyeti için kaliteli hizmet ilkelerimizden asla vazgeçmemek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, Doğal Tarihi ve Kültürel Değerleri Koruyarak, Çevreye Duyarlı ve Güler Yüzlü misafirperver hizmet ilkemizle; misafirlerimiz tarafından sürekli tercih edilip, tavsiye edilen Mersin’de ilk akla gelen otel olma çabamız en önemli hedefimizdir.
Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu şekilde ileriye doğru yol alırken; içinde bulunduğumuz toplumun kalkınmasına, refahına katkıda bulunmak, sektörle ilişki içinde olan tüm kişi/kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

MİSYON:
Takım ruhu içinde tüm çalışanları ile birlikte üstün hizmet kalitesinden vazgeçmeden, ‘‘ Doğayı Tüketmek değil Koruyarak Kullanma ” ilkesi doğrultusunda, Çevreye Duyarlılığı ve Anlayışı ile konukların her zaman tercih ettiği, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı şekilde müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Geleceğimizin için sağlam temeller atmak ve müşteri memnuniyeti çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile sağlamak için;
-Hizmette verimlilik ve kaliteyi daimi kılmalı, Teknolojiyi takip etmeliyiz,
-Rekabet gücümüzü korumalıyız,
-Kalitemizi sürekli geliştirmeliyiz,
-Personel çalışma koşulları ve eğitimine azami önem vermeliyiz,
-Doğal çevrenin korunmasına özen göstermeliyiz,
-Kalite konusunda tüm personellerimizin duyarlı olmasını sağlamalıyız.

Liparis Resort Hotel&Spa, bir Sinan İnşaat İştirakıdır