RAHATLAMAK İÇİN SPA VE SAĞLIK
Spa Center

Profesyonel terapi uzmanlarıyla hem zihninizi hem de bedeninizi yenileyin. Her biri özel dekore edilmiş odalar, özenle hazırlanmış dinlenme alanları, egzotik kokular eşliğinde farklı sunum seçenekleri ile tatil boyunca kendinizi huzurlu hissedeceğiniz keyifli deneyimler sizi bekliyor.

Profesyonel bakım dünyasına adımınızı atın… Kendinizi yeni birisi olarak hissetmek ve gerçekten daha güzel bir bakım deneyimine sahip olmak istemez misiniz? Yüz ve vücut bakım ürünleri içeren yelpazemiz, son derece değerli deniz ürünlerinin bileşenleri ile özel olarak formüle edilmiştir.

İç huzurunuzu keşfedin

Özel bakım ve terapilerin yapıldığı lüks bir atmosferde zihninizi, vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirerek kendinizi şımartın.

Sağlıklı yaşam, ruhsal ve bedensel zindelik, güzellik mükemmel bir dinginlik vahası olan Spa deneyimini keşfedin..

Aroma Terapi: Eski Çin, Mısır ve Hint uygarlıkları döneminden günü- müze kadar gelen bu yöntem özel bitkilerden elde edilen saf aroma yağları ile uygulanmaktadır. Bu yağlar bitkilerin kök, reçine, yaprak ve çiçek kısımlarından el- de edilir. Hem zihinsel hem fiziksel yararları bulun- maktadır. Çeşitli bitkilerden elde edilen bu uçucu öz yağların insan bedeni üzerinde oldukça pozitif etkileri vardır. Sakinleştirici,canlandırıcı ,toksin atıcı, ağrı giderici, hücre yenileyici, uyarıcı ve kas gevşetici etkilerinin yanı sıra uyku bozuklukları gibi sağlık problemlerinin tedavisinde de destekleyici alternatifler olarak tercih edilmektedirler. 

Refleksoloji: Genel anlamda vücutta biriken negatif enerji ve gerginlik hissinin doğrudan ayak altına yapılan masaj ile yok edilmesi olarak tanımlanmaktadır. Ayak tabanında bulunan reflex noktalarının her birinin vücut içerisinde yer alan belli bir iç organı temsil ettiği var- sayılmaktadır. Uyarılan bu refleks noktaları sayesinde kaybedilen enerjinin geri kazanılması, kan dolaşımının dengeye sokularak yorgunluk hissinin giderilmesi he- deflenir. Bu prensip uyarınca mide bağırsak, kalp hastalıkları ile sinir sıkışması gibi nörolojik semptonların önlenmesinde yardımcı tedavi olarak tavsiye edilir.

Klasik Masajı: Klasik masaj olaraktan adlandırılan bu yöntem tüm masaj çeşitleri arasında belki de en çok kullanılan teknik isveç usulü masaj genel yapısıyla beş temel teknikten oluşuyor. Bu tekniklerin her biri üst kas katmanları hedef alınarak kanın kalbe akışı yönünde uygulanmaktadır. Terapi uzmanı etheric yağlardan oluşan bir karışımı uzun ve kayıcı sıvazlamalarla cilt üzerinde yayar böylece hedef alınan kas grubu rahat- lamaya başlar. Söz konusu tekniklere sadık kalınarak tüm vücuda uygulanan aynı sıvazlama hareketleriyle masaj sona erdirilir. 

Mix Masaj: Klasik masaj, refleksoloji, lenf drenaj ve volkanik sıcak taş mesajının birlikte yapıldığı harika tüm vücut mesajıdır. 

Medikal Masaj: Problemli bölgeye göre sorunu gidermeye yönelik, medikal kremler ile yapılan bölgesel masaj türüdür. 

Deep Tissue Masaj: Aromatik bitkisel yağlarla yapılan ruhunuzu ve vücudunuzu arındırıcağınız hafif sertlikte yapılan masajdır. 

Sultan (4 El)  Masajı: İki terapist eşliğinde yapılan tüm vücut masajı ile kendinizi özel hissettirecek, vücudunuzu ve ruıhunuzu arındırarak dinlendirebileceğiniz masaj çeşitidir.