Her anını keyifle yaşa
Tatili Doya Doya Çıkarın

Liparis Resort Hotel& Spa'da bir tatilden daha ötesi anlayışı ile misafirlerimiz için her şey düşünüldü.

Rezervasyon

444 30 32

Restaurant

Liparis Resort Hotel&Spa, tüm misafirlerin damak tadına hitap edebilmek için farklı lezzet seçenekleri sunmaktadır. Keyifli ve doğa ile başbaşa mekanlarda Türk ve dünya mutfaklarından zengin menüleri bulabileceğiniz otelimizde, damak zevkinize uygun bir seçenek sunulmaktadır.

SPA Center

Liparis Resort Hotel& SPA’da, aktif ve eğlenceli bir tatil içinde bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilmek için güzellik merkezimizde çeşitli masaj seçeneklerini tercih edebilir, uzmanlarımız tarafından cilt bakımı yaptırabilir, fitness merkezimizde spor yapabilir, saç, el ve ayak bakımı yaptırabilirsiniz.

Fitness Center

“Sağlıklı bir yaşam için yapılan Fitness metobolizma hızlandırıcı, enerjiyi arttırıcı etkilere sahiptir. Uzun dönemli olarak fitness yapanların kanser, kalp krizi ve metabolik hastalıklara yakalanma riski düşmektedir. Liparis Resort Hotel&Spa, insan sağlığı için bu kadar önemli olan Fitness sporunu, tüm gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte formda ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanız için hizmetinize sunmaktadır. 

Toplantı Salonu

Liparis Resort Hotel&Spa her zaman projenizin başarısı icin tüm ekibi ile yanınızdadır. Toplantı ve konferans taleplerinizi ve isteklerinizi bize bildirin sizin için gerçekleştirelim.